Bulgaristan Romanya Moldova Ukranya Turu | İstanbul

Bulgaristan Romanya Moldova Ukranya Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Bulgaristan Romanya Moldova Ukranya Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Avrupa Turu, Kesin Kalkışlı Tur, Yurt Dışı Turları
 • Süre :
  10 Gün

Otobüslü Doğu Avrupa Turu (9 GECE 10 GÜN)

630 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Bulgaristan Romanya Moldova Ukranya Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 10 Gün
Talep Gönder
Standart
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/06/2019
630 €
(0-2) 63 €
(3-6) 315 €
(0-2) 315 €
(3-6) 441 €
(0-2) 630 €
(3-6) 630 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Otobüs İle Gidiş Dönüş
 • Araç içi ikramlar
 • Tüm Transferler
 • 6 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklama
 • Tüm Panoramik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Schengen Vize ücreti 120€ (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • 10 € seyahat sigortası (Zorunlu)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Ekstra turlar (Turumuzda ekstra tur mecburi değildir)
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Programı

TUR PROGRAMI

1.Gün  (Gece Yolculuğu-Dereköy Sınır Kapısı)

21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden başlayarak Mecidiyeköy Migros önü ve İncirli Ömür Plaza’dan misafirlerimizi alıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra KİEV gezimize başlıyoruz. Babaeski Kırklareli güzergâhı ile Dereköy sınır kapımıza ulaşıyoruz.

2. Gün  (Romanya-Varna-Tulcea-Köstence)

Dereköy Sınır Kapısından Geçerek Burgaz Varna istikameti ile Durankulak sınır kapısından Romanya’ya giriş yapıyoruz. Öğlen saatlerinde Köstence’ye ulaşıyoruz. Türk nüfusunun en yoğun bölgesi Köstence'yi Rehberimizle gezdikten sonra Babadağ istikameti ile TULCEA’ya ulaşıyoruz. Romanya'nın deltası Tulcea'yı gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Bu bölgeler tamamen Türk ve Osmanlı izlerini taşımaktadır.

3. Gün  (Moldova-Kişinev-Özgürlük Anıtı)

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından saat 9.00’da hareketle Galata yolu ile Moldova'nın başkenti Kişinev'e ulaşıyoruz. Kişinev rehberli gezimiz de Özgürlük Anıtı ve Alev, Basterau Domlului Katedrali, St Nikolas Kilisesi, Mary Ermeni Kilisesi, Pushkin Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz ardından alışverişleriniz için Pazar yerinde serbest zaman veriyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam ekstra olarak düzenlenecek canlı müzikli Moldova gecemiz vardır. Canlı müzikli (25 Euro).Geceleme otelimizde.

4. Gün (Ukrayna-Odessa—Denbasocskaya-Duke Anıtı)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 09.00’da dileyen misafirlerimizle Gagavuz Türklerinin yaşadığı Özerk Bölge’ye geçiş yapıyoruz. Türkçe konuşulan ve Orta Asya’dan göç eden Türk bölgesi ilginizi çekecektir.(Ekstra 15 Euro).3 Saatlik gezimiz ardından Ukrayna'nın liman ve tatil kenti ODESSA'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 16.00’de Odessa'da oluyoruz. Otelimize yerleşiyor. Kısa molamız ardından Rehberli şehir gezimize başlıyoruz. Gezimiz sırasında Denbasovskaya Caddesi Duke Anıtı Potemkin merdivenleri Sabarnaya Kilisesi Opera Binası görüyoruz. Otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

5. Gün  (Odessa Limanı-Kiev)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Odessa Limanına iniyoruz. Odessa Limanında Rehberimiz ile geziyoruz. Yemek molamız ardından Kiev e yola çıkıyoruz. Yaklaşık saat 19.00 da Kiev de oluyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman. Otelimiz merkeze çok yakın olduğundan akşam Kiev parkı su gösterilerini izliyoruz. Meydan da geziyoruz. Geceleme otelimizde.

6. Gün  (Dinyeper Nehri-Mağaralar Manastırı-Altın Kapı-Mother Moderland)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Rehberli turumuza devam ediyoruz. Dinyeper nehri tarafına geçiyoruz Mağaralar Manastırı, Altın Kapı, Shevchenko Parkı, Mother Moderland göreceğimiz yerler arasındadır. Kiev ucuz bir şehir olduğundan ve çok değişik mağazalara sahip olduğundan serbest zamanımız uzun olacak. Gece saat 23.00 da Ukrayna'nın değişik ve güzel şehirlerinden birisi olan Lviv'e hareket edeceğiz.

7. Gün  (Lviv-Ermeni Kilisesi-Çukulata Müzesi)

Sabah saatlerinde Lviv'ye ulaşıyoruz. Kahvaltı molamız ardından Rehberli gezimize başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Eskişehir Ermeni Kilisesi St. Yura Katedrali Opera Binası Olha ve Elizabeth Kilisesi Virgin Mary Katedrali ve Çukulata Müzesi bulunmaktadır. Turumuz ardından Otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.

8. Gün (Bükreş)

Sabah saatlerinde alacağımız kahvaltımız ardından Bükreş’e hareket ediyoruz. Bu yolumuzu gündüz geçiyoruz. Yol boyunca birçok tabii yer görerek akşam saatlerinde Bükreş’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Bükreş’i gece gezebilirler. Işıklandırma harikadır.

9. Gün (Parlamento Sarayı-Atatürk Heykeli-Bulgaristan-Kapıkule Sınır Kapısı)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından gündüz Panoramik olarak şehri dolaşıp Parlamento Sarayı, Eskişehir’i gezip Atatürk’ümüzün Heykelinin de bulunduğu bölgede kısa gezinti ardından. Rusçuk’tan Bulgaristan’a geçiyoruz. Velikotırnova-Haskova yolu ile İstanbul istikametli yola çıkıyoruz. Sınırımıza yakın Kasap Mustafa tesisinde alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Kapıkule sınır kapımızdan geçerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Ulaşım

Pegasus Hava Yolları

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.